• מבצע
  • חדש
01 02 015 תרגיל אימון אופניים, התנגדות מתכווננת נייד רגל רוכל הכבדות מסגרת תצוגת LED מסך לשימוש ביתי על הרגל המיפלגיה

01 02 015 תרגיל אימון אופניים, התנגדות מתכווננת נייד רגל רוכל הכבדות מסגרת תצוגת LED מסך לשימוש ביתי על הרגל המיפלגיה

 
ILS 0.00

כמות
טובה זמינה

ליהנות התרגיל : לשמור על דוושות תחת השולחן שלך בזמן שאתה עובד, מאפשרים אתה יכול לקחת את התרגיל בזמן לשחק משחקים מקוונים, קריאת ספרים, צפייה בסרטים או לפטפט עם חברים.קיפול האופניים : לבוא עם הרגל, אימון זרוע, לעזור לבנות את השרירים, משפר ומחזק את הכתפיים, זרועות, רגליים, וגם עיצוב מתקפל לעשות את זה הוא קל לנשיאה ואחסון.התנגדות מתכווננת : תרגיל רוכל עם מתח הידית יכול להיות מותאם בקלות המאפשר לך להגדיר את עצמו התנגדות, מה שהופך אותו מתאים לשימוש.מסך LED : אימון אופניים עם תצוגת LED לדעת בקלות את מספר התרגיל, זמן, מהירות, צריכת קלוריות, מאפשרים לך תמיד מאסטר ההתקדמות של פעילות גופנית.יציבה שימוש : להתעמל אופניים עם בסיס רחב יותר, הכבדות מסגרת ליציבות מוגברת ותמיכה במהלך מחזור הדם, גובה נמוך יותר עיצוב, יותר מתאים להצבה מתחת לשולחן.תכונה : 1. מסך LED : אימון אופניים עם תצוגת LED לדעת בקלות את מספר התרגיל, זמן, מהירות, צריכת קלוריות, מאפשרים לך תמיד מאסטר ההתקדמות של פעילות גופנית.2. יציבה שימוש : להתעמל אופניים עם בסיס רחב יותר, הכבדות מסגרת ליציבות מוגברת ותמיכה במהלך מחזור הדם, גובה נמוך יותר עיצוב, יותר מתאים להצבה מתחת לשולחן.3. ליהנות התרגיל : לשמור על דוושות תחת השולחן שלך בזמן שאתה עובד, מאפשרים אתה יכול לקחת את התרגיל בזמן לשחק משחקים מקוונים, קריאת ספרים, צפייה בסרטים או לפטפט עם חברים.4. קיפול האופניים : לבוא עם הרגל, אימון זרוע, לעזור לבנות את השרירים, משפר ומחזק את הכתפיים, זרועות, רגליים, וגם עיצוב מתקפל לעשות את זה הוא קל לנשיאה ואחסון.5. התנגדות מתכווננת : תרגיל רוכל עם מתח הידית יכול להיות מותאם בקלות המאפשר לך להגדיר את עצמו התנגדות, מה שהופך אותו מתאים לשימוש.מפרט : סוג פריט : אופניים פדלים Exerciser Material : פלדה tube LED תצוגה : 1 x סוללה LR44 (כלול), קיבולת : 160m Ah Size : Approx. 49 x 35.5 x 24ס " מ / 19.29 x 13.98 x 9.45 היקף היישום : 1. גפיים תחתון, בעיות רגל המיפלגיה, הזדקנות הברכיים, הרגל בעיות.2. על הרגל ועל היד תרגילים 3. הרגל ואת היד התרגילים מסייע לבנות שרירים, משפר ומחזק את הכתפיים, הזרועות והרגליים.שיטת התקנה : על הנוחות של אריזות, לאחר קבלת המוצר היא מקופלת, אתה חייב לשבור את שתי הרגליים על ידי היד, יישור חורים.שיטת קיפול : בעת קיפול, למשוך את הטבעות עם האצבע שלך ולמשוך אותו החוצה.ואז למשוך את שתי הרגליים עם הידיים לקפל את המכשיר במהירות.תצוגת LED : לחץ על הכפתור האדום, פתח את אלקטרוניים לצפות, באמצעות הכפתור האדום, בחר את הפונקציה שאתה רוצה, אלקטרוניים השעון בצד ימין יכול להציג את בחירת הפונקציה.זמן : מציג את הזמן במהלך exe.


מידע נוסף

Item Type:
Bike Pedal Exerciser
Material:
Steel tube
LED Display:
1 x LR44 Battery (Included)
Capacity:
160mAh
Size:
Approx. 49 x 35.5 x 24cm / 19.29 x 13.98 x 9.45in
Scope of Application:
1. Lower limb problems, leg hemiplegia, aging knees, leg problems. :
2. For leg and arm exercises :
3. Leg and arm exerciser helps build muscles, improves and strengthens shoulders, arms and legs. :
Installation Method:
For the convenience of packaging, after receiving the product is folded, you have to break two feet by hand, aligning holes.
Folding Method:
When folding, pull the rings with your finger and pull out it. Then pull the two feet in with your hands to fold the device quickly.
LED Display:
Press the red button, open the electronic watch, through the red button, select the function you want, the electronic watch on the right can display the selection function. :
TIME:
Displays the time during exe

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה