• מבצע
  • חדש
Aoutecen 6 מ מ הארכה צינור הארכה צינור Z סיומת ערכת צינור חזק ועמיד עבור המצלמה

Aoutecen 6 מ מ הארכה צינור הארכה צינור Z סיומת ערכת צינור חזק ועמיד עבור המצלמה

 
ILS 0.00

כמות
טובה זמינה

זה שילוב של 26mm ו 36mm צינור, יכול לשמש לבד או בשילוב, שונות 3 השתמש שילובים.עשיתי של אלומיניום סגסוגת, CNC עיבוד מדויק, anodized טיפול, חזק ועמיד.הביצוע בסדר, ללבוש עמיד, עמיד ולא יגרום נזק העדשה לבין המצלמה.מדויק עבור TTL חשיפה יוצר תמונה טובה יותר, פוקוס אוטומטי ו משיגה ברורה יותר ירי.מתאים Z הר מצלמות, עדשות, קטן וקל, עם מראה מעודן.תכונה : 1. עשיתי של אלומיניום סגסוגת, CNC עיבוד מדויק, anodized טיפול, חזק ועמיד.2. זה שילוב של 26mm ו 36mm צינור, יכול לשמש לבד או בשילוב, שונות 3 השתמש שילובים.3. מדויק עבור TTL חשיפה יוצר תמונה טובה יותר, פוקוס אוטומטי ו משיגה ברורה יותר ירי.4. מתאים Z הר מצלמות, עדשות, קטן וקל, עם מראה מעודן.5. הביצוע בסדר, ללבוש עמיד, עמיד ולא יגרום נזק העדשה לבין המצלמה.מפרט : סוג פריט : הארכת צינור Set Material : אלומיניום Alloy Color : Black Camera סוף קוטר חיצוני : Approx. 67mm/2.64 in Lens סוף קוטר חיצוני : Approx. 68mm/2.68 in Weight : Approx. 294.0 g/10.4 oz Mount : Z Mount Compatible העדשה : ת הר Lens Compatible מצלמה : עבור Z הר Camera Front התקנה : ת הר Lens Back התקנה : על Z הר המצלמה רשימת החבילות : 1 x 26mm סיומת Tube1 36mm x סיומת Tube1 x Manual2 x אבק-הוכחה Cover Note : 1. מתאם צינור מתאים רק מאקרו ירי.לאחר מתאם צינור מותקן, הדגש יכול להיות לאין שיעור רחוק.2. לאחר שחבר את מתאם הצינור, את מרחק המיקוד הוא מוגבל, התמקדות רחב של אורכים שונים הוא שונה.אתה יכול להתאים את האורך על ידי שינוי המרחק בין האובייקט והמצלמה או הפעלת זום המכשיר העיקרי של lens3. לאחר התקנת התוסף הצינור, אתה צריך להגדיל את החשיפה (מומלץ להשתמש בה עם פלאש חיצוני וחצובה)4. תמיכה פוקוס אוטומטי, אבל אם את העומק של הנושא הוא רדוד מאוד, הדגש יהיה לא מדויק.אם אתה רוצה להתמקד מקרוב, זה הכי טוב כדי לעבור ידנית מצב המיקוד.


מידע נוסף

Item Type:
 Extension Tube Set
Material:
Aluminum Alloy
Color:
Black
Camera End Outer Diameter:
Approx. 67mm/2.64in
Lens End Outer Diameter:
Approx. 68mm/2.68in
Weight:
Approx. 294.0g/10.4oz
Mount:
Z Mount
Compatible Lens:
Z Mount Lens
Compatible Camera:
for Z Mount Camera
Front Installation:
Z Mount Lens
Back Installation:
for Z Mount Camera
Package List:
1 x 26mm Extension Tube1 x 36mm Extension Tube :
1 x Manual :
2 x Dust-Proof Cover :
1. The adapter tube is only suitable for macro shooting. After the adapter tube is installed, the focus cannot be infinitely far away. :
2. After attaching the adapter tube, the focusing distance is limited, and the focusing range of different lengths is different. You can adjust the length by changing the distance between the object and the camera or operating the zoom device of the main lens :
3. After installing extension tube, you need to increase the exposure (it is recommended that you use it with the external flash and tripod) :
4. Support auto focus, but if the depth of the subject is very shallow, the focus will be inaccurate. If you want to focus closely, it is best to switch to manual focus mode :

ההצעות הטובות ביותר בקטגוריה